0723341791
 

עכשיו בעיסויכאן- הטבות מיוחדות! אל תמתינו. השאירו פרטיכם בטופס , או התקשרו: 0723341791

לקריאת המלצות

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

עיסוי רפואי בפתח תקווה

עיסוי בפתח תקווה

עיסוי בפתח תקווה הוא אחד מהדרכים לטפל בגוף שלנו. הגוף שלנו זקוק לתחזוקה כמעט כמו כל דבר, והזנחה עלולה להיות הרסנית לטווח הארוך. אנחנו צריכים להעניק לעצמנו אחת לתקופה את עיסוי, כאשר הדרך הטובה לקבל אותו היא עד הבית.

אנו נוהגים להשתמש בתירוצים כמעט לכל דבר. בעיקר לעובדה שאנו לא מטפלים בעצמנו. עיסוי המתבצע ממש במרחב הפרטי שלנו, מאפשר לקבל הרבה יותר ממה שכבר הכרתם. במקום לצאת מהבית ולשרוף את זמנכם בדרך לקליניקה, הרי הכל מתרחש במרחב הפרטי שלכם.

 

מתרגלים למציאות חדשה

זה לא סוד שעולם האינטרנט השתלט על חיינו, ואנו יכולים היום להזמין שירותים ומוצרים מגוונים עד לפתח הבית שלנו. באופן טבעי גם שירותי עיסוי מקצועי ניתנים עד לפתח הבית ואנו זקוקים לכך כמו אוויר לנשימה. עיסוי אשר מגיע עד אליכם מביא ע מו את החיסכון הרב בזמן, ומאפשר לנו לטפל בבעיה רפואית וליהנות מבלי להתאמץ כלל. עיסוי בקריית אונועיסוי ביהוד מבטיחים שלא תבזבזו זמן על נסיעות ופקקים, זה הזמן לעצום את העיניים ופשוט להירגע.

 

רק הטובים ביותר

אצלנו בכאן הבריאות תוכלו למצוא את המעסים והמעסות הטובים ביותר. כל אחד מהם עבר תשאול לבדיקת התאמה מפי ראש צוות המעסים, והם ערוכים להביא מניסיונם העשיר והידע המקצועי אותו רכשו גם בביצוע עיסוי לאירועים. אין סיכוי שתתאכזבו כי אצלנו ניתן יהיה לקבל את כל סוגי המסאז'ים, ואף לשלב ביניהם. אם אינכם בטוחים בקשר לאיזה עיסוי כדי לבצע, תנו לנו להחליט עבורכם תוך המלצה על מה שהכי נכון לבצע. אם החלטתם לבצע עיסוי עד הבית בפתח תקווה, מן הראוי שתבחרו במעסה הטוב ביותר לביצוע המשימה.

 

תבחרו מה שמתאים לכם

עיסוי אשר מתבצע בביתכם, יכול להתבצע במגוון סגנונות אשר מתאים לכל אחד באופן ספציפי. ניתן לבחור בין: עיסוי רקמות עמוק בפתח תקווה, עיסוי רפואי בפתח תקווה, עיסוי שוודי בפתח תקווה, עיסוי לנשים בהיריון בפתח תקווה, עיסוי לאחר לידה בפתח תקווה וכן לשלב בין הסגנונות. כל סוג עיסוי יותאם באופן מלא ללקוח ויאפשר לו ליהנות ממנו בדרך המייחדת אותו. אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ואנו נתאם עבורכם עיסוי עד הבית, אשר ישנה את חייכם.

 

 

שרית ואילן מעסים מקצועיים

שרית ואילן מטפלים מוסמכים במגוון רחב של סגנונות הטיפול.

לפרטים נוספים

ערן רוטשילד - מגע אחר

ערן רוטשילד - מגע אחר,מייסד ובעלים של בית הספר לטנטרה ומרכז הוליסטי לטיפולי מגע - "מגע אחר".
מטפל הוליסטי וחונך טנטרי, מטפל במגוון רחב של טיפולי גוף-נפש ורפואה משלימה לפתרון מגוון
רחב של מצבים ובעיות.

לפרטים נוספים

אילן סבן - טיפול וריפוי במגע

אילן סבן - טיפול וריפוי במגע.
מטפל הוליסטי מוסמך בשיטות שיאצו, עיסוי שוודי, עיסוי משולב ורייקי

לפרטים נוספים

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי הינו עיסוי מקצועי המבוסס על ידע מעמיק של רפואה קונבנציונלית: אנטומיה, פתולוגיה ופיזיולוגיה. מטרתו של עיסוי רפואי היא טיפול בבעיות ומחלות שונות והחזרת הגוף למצב תקין ובריא.

לפרטים נוספים