0723341791
 

עכשיו בעיסויכאן- הטבות מיוחדות! אל תמתינו. השאירו פרטיכם בטופס , או התקשרו: 0723341791

לקריאת המלצות

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

עיסוי בתל אביב

עיסוי המתקיים במקום המגורים הוא אחד מהשירותים, המאפשרים ליהנות מבלי לצאת מהבית. עיסוי מקצועי בתל אביב מאפשר לכם לקבל אותו ביתר נוחות, מאחר שתל אביב ידועה כעיר עמוסה פקקים ומתהדרת בקושי למצוא חניה. עכשיו תוכלו למצות את שהותכם בבית גם לטיפול בגוף שלכם, ולא תזדקקו לתירוצים כמו "אין לי זמן" ו"לא מתאים לי כל הפקקים המטורפים".

הגוף שלכם זקוק לתחזוקה ברמה גבוהה, ואסור לזלזל בכך. כל כאב שרירים קטן הוא אות אזהרה לבאות, ועלול להתפשט במהירות ולהקרין על אזורים אחרים. לכן חשוב יהיה להשקיע כבר בהתחלה ולדאוג לכך שלא יהיו נזקים עתידיים. מסאז' בתל אביב אשר מתבצע עד הבית, יעזור להגשמת מטרה זו בדרך הנוחה ביותר.

רק מומחים באים בחשבון

כשמדובר בגוף שלנו אנחנו צריכים את נותני השירות הטובים ביותר. אצלנו בכאן הבריאות תוכלו לקבל עיסוי במרכז על ידי מעסים ומעסות, אשר עברו הכשרה במוסדות מובילים וצברו ניסיון רב במהלך השנים. בנוסף לכך, כל אחד עבר תשאול מקיף אצל ראש צוות המעסים, בטרם החל בעבודתו. אנו קשובים לרצון הלקוחות, ועם זאת למודי ניסיון וידע המאפשר לנו לייעץ ברמה מקצועית לבחירת העיסוי המתאים באופן אישי עבור כל אחד.

 

למה דווקא עד הבית?

החיים האמתיים לא משאירים הרבה מקום למשחקים, ואילו אנו חייבים לנצל כל דקה בצורה הטובה ביותר. עיסוי בתל אביב, עיסוי ברמת גן המתבצע עד למקום המגורים שלנו, מאפשר לחסוך זמן רב בדרך לכבוש את היעד הנכסף. עכשיו ניתן לקבל עיסוי גם מבלי לצאת מהבית, לעמוד בפקקים ולחפש מקום חניה, מה שיעצים את התוצאה הסופית ויוביל אליה בדרך נכונה יותר. אין דבר טוב מלהגיע הביתה אחרי יום עמוס, ולצלול לתוך שעה אחת של רוגע. אתנו ניתן יהיה לטפל בבעיות רפואיות וגם לקבל פינוק בלתי מתפשר.

 

מגוון רחב לבחירה

עיסוי בתל אביב מאפשר לכם לבחור בין מגוון עיסויים הניתנים להזמנה גם בעיסוי לאירועים: עיסוי רקמות עמוק בתל אביב, עיסוי שוודי בתל אביב, עיסוי רפואי בתל אביב, עיסוי לנשים בהריון בתל אביב, עיסוי לאחר לידה בתל אביב ועיסוי משולב בתל אביב. אם אין לכם כל כך מושג במה לבחור, נוכל לייעץ לכם לקבלת ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם. צרו אתנו קשר עוד היום ואנו נדאג להעניק חוויה בלתי נשכחת.

ודים לוקשוב

מטפל מקצועי עם ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון מעל 1000 טיפולים.
קליניקה:בתל אביב
עיסוי בבית הלקוח: רמת אביב, תל אביב וסביבה, הרצליה פיתוח

לפרטים נוספים

רוזה פיסטול

מגוון טיפולים שיחזירו את גופכם ואת אורח חייכם למסלולם התקין והבריא

לפרטים נוספים

אלכס

עיסוי מקצועי עד הבית במרכז: מאשדוד עד נתניה

לפרטים נוספים

אולה

עיסוי עד הבית במרכז: עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, עיסוי תאילנדי, עיסוי משולב

לפרטים נוספים