0723341791
 

עכשיו בעיסויכאן- הטבות מיוחדות! אל תמתינו. השאירו פרטיכם בטופס , או התקשרו: 0723341791

לקריאת המלצות

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

עיסוי בהרצליה

עיסוי בהרצליה מתבצע על מנת לענות על צורך רפואי וגם לגרום להנאה. העיסוי הוא כלי חשוב למען הגוף שלנו, ויש הנוהגים לחשוב כי מדובר במותרות בלבד. הגוף שלנו הוא הדבר הכי חשוב שלנו, וכל כאב קטן יכול להתפתח למשהו גדול. חשוב לתחזק את גופנו כפי שאנחנו עושים זאת עבור כל דבר. עיסוי עד הבית מאפשר להרבה יותר אנשים לקבל אותו ובנוחות מקסימלית.

הדרך המוכרת לקבלת כל סוג של עיסוי הוא באמצעות הליכה לקליניקה. לשם כך ישנו צורך לעזוב את הכל, לצאת מהבית, לעמוד בפקקים ולמצוא חניה. הסיבוך הגדול הוביל רבים לוותר על התענוג ופשוט לזנוח כאבים קלים ולמנוע את ההנאה. כאשר עיסוי מתבצע עד הבית הוא פותח את האפשרות להמשיך לעסוק בכל ענייני היום, ובקביל לא למנוע צרכים הכרחיים.

 

עיסוי זה אך ורק כאן

רשת כאן הבריאות מביאה את הבשורה שלקוחות רבים ייחלו לה. עיסוי עד הבית המתבצע בהרצליה, מאפשר לעוד לקוחות ליהנות ממנו. במהלך השגרה העמוסה אין יותר מדי זמן מיותר, ובדרך כלל מה שיכריע אותנו אם לבצע או לא לבצע פעילות כלשהי הוא סדר עדיפויות. דרך זו לקבלת העיסוי מאפשרת תמרון טוב עם הזמן, וחוסך את כל מה שכרוך בהגעה לקליניקה. ניתן גם לבצע עיסוי בהרצליה פיתוח ובאזורים שונים כמו עיסוי בכפר סבא ועיסוי בהוד השרון

 

עם הצוות האיכותי בלבד

מסאז' מתבצע דרכנו באמצעות מעסים ומעסות, אשר כולם בעלי ניסיון עשיר וידע אותו רכשו ממוסדות מובילים בארץ או בחו"ל. על מנת לבדוק את התאמתם לתפקיד, נדרש כל מי שמגיע לעבוד אצלנו לעבור תשאול על ידי ראש צוות העיסוי. אנו מבטיחים כי תקבלו אתעיסוי מקצועי טוב ביותר עבורכם, שבתוכו נכלל ייעוץ לבחירת העיסוי המתאים עבור כל אחד ואחד.

 

תבחרו מתוך המגוון שלנו

כל מעסה ומעסה ערוך ומוכן לבצע עיסוי בהתאם לבקשתו האישית של כל לקוח. ניתן לבחור מבין מגוון סגנונות עיסוי: עיסוי רקמות עמוק בהרצליה עיסוי שוודי בהרצליה, עיסוי רפואי בהרצליה, עיסוי משולב בהרצליה, עיסוי לנשים בהיריון בהרצליה, עיסוי לאחר לידה בהרצליה. התקשרו אלינו כבר עכשיו לקבוע את המועד הנוח לכם ביותר.

 

ודים לוקשוב

מטפל מקצועי עם ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון מעל 1000 טיפולים.
קליניקה:בתל אביב
עיסוי בבית הלקוח: רמת אביב, תל אביב וסביבה, הרצליה פיתוח

לפרטים נוספים